Пілінги

Найбільш поширеним є пілінг трихлороцтової кислоти ТСА. Він відноситься до категорії серединних і дозволяє скорегувати досить серйозні і важко усунути косметичні недоліки. Серед них поверхневі зморшки і пігментні плями, рубці і розтяжки, акне і шрами, що залишилися після інвазивного лікування, гіперкератоз, а також інші шкірні дефекти. Висока ефективність ТСА кислоти дає можливість досить швидко і без наслідків «відреставрувати» шкіру, позбавивши її від дефектів. 

Цей пілінг складається з декількох візуально помітних етапів. На першому з них відбувається кислотне вплив на верхні шари шкіри та нанесення високоактивної постпілінговой маски. Потім на її поверхні починаються природні процеси загоєння, які супроводжуються регенерацією та активним формуванням нових клітин.

На наступному етапі відбувається пластинчасте відділення зажівшей пошкодженої поверхні, а на її місці з’являється молода здорова, еластична шкіра.

Ступінь активності цих процесів залежить від властивостей препарату, його концентрації, а також від причин, якими викликана необхідність проведення пілінгу. Але незалежно від них головним завданням проведення процедури є стимуляція дерми, яка відбувається за рахунок зняття поверхневих шарів епідермісу.

У результаті виникає явно помітне омолодження і оновлення шкіри. Крім того, з її поверхні зникають пігментні плями, рубці і розтяжки, акне і його наслідки, а також інші шкірні дефекти. Все це відбувається на тлі природних процесів загоєння та посилення синтезу колагену і еластину.

Незаперечною перевагою цього хімічного пілінгу є те, що він дозволяє відмовитися від тривалої предпілінговой підготовки. Сама ж процедура складається з нанесення розчину для пілінга і постпілінговой маски, яка потужно регенеруючу дію. Крім того, вона забезпечує ефективність і безпеку проведення пілінгу на обличчі і шиї, декольте і руках, а також будь-яких інших ділянках шкіри.

Процедура пілінгу займає 15-20 хвилин, після чого шкірна поверхня трохи рожевіє. Потім в місцях нанесення кислотного розчину відчувається сильний натяг. А через кілька днів починається лущення поверхневого шару шкіри.

Курс лікування, як правило, складається з чотирьох процедур, які проводяться раз на тиждень. У цей час з-за можливої гіперпігментації протипоказано перебування на сонці і в солярії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*